Správa telefonních hovorů

Získejte vlastního telefonního operátora!

Provoz kanceláře není levná věc. Sami jako podnikatelé nejspíš nemáte čas na vyřizování veškerých hovorů, na to je váš čas příliš cenný. A zaplatit si zaměstnance, který by jen seděl a občas zvedl telefon, když zazvoní? To patrně nebude vůbec výhodné co do poměru cena/výkon. Zůstat přístupný však lze i bez vynakládání tisíců a desetitisíců korun každý měsíc na výplatu zaměstnance. Virtuální sídlo a virtuální kancelář vaší společnosti, to je jedna věc. Asistent nebo asistentka, která bude odpovídat za vaší společnost na telefonáty, to je ještě o krok dál, protože vaše společnost tak získává hlas. Samozřejmě kromě správy telefonních hovorů poskytujeme i přebírání a přeposílání korespondence nebo zajištění správy vaší datové schránky.


Telefonní hovory profesionálně a spolehlivě

Telefonický kontakt zajištěný námi bude vždy profesionální a pro volající příjemný. Budete u nás mít vlastní firemní linku, u které bude asistent nebo asistentka. Také můžeme pevnou linku přesměrovat na váš mobilní telefon. Je jasné, že vaše obchodní společnost by měla mít své telefonní číslo – linku, na které bude dostupná. My však zároveň velmi dobře chápeme, že v počátcích a vlastně i v pozdějších fázích podnikání máte na starosti důležitější věci než vyřizovat hovory a dotazy z úřadů. Veřejná správa, ale i zákazníci a veřejnost by však měla mít možnost s vaší společností komunikovat. Proto kromě virtuální kanceláře, virtuálního sídla a správy datové schránky nabízíme i profesionální správu telefonních hovorů. Samozřejmostí je také možnost hovory přesměrovat na váš mobilní telefon. Budete tak moci za svou společnost mluvit, ať už jste kdekoli. A přitom vaše osobní telefonní číslo nebude muset nikde figurovat. Zveřejněná bude jen firemní telefonní linka.


Své operátory dobře vybíráme

Profesionální servis je u nás samozřejmostí. Naše asistentky a asistenti jsou trénovaní na to, aby vystupovali profesionálně a příjemně. Jejich hlas i to, co říkají, bude po telefonu vaši společnost dobře reprezentovat. Za to ručíme. Naši zaměstnanci jsou pečlivě proškoleni a vědí, jak vést hovor. Zvládnou vyřešit i případnou náročnou nebo konfliktní situaci. Nemusíte se tak bát, že by nečekaný hovor se zástupcem úřadu dopadl fiaskem. Vystupování vašeho asistenta nebo asistentky bude vždy profesionální a příjemné. Nestane se, že by vám hovor spravovaný námi vytvořil nepřítele.

Správou telefonních hovorů u nás si zajistíte, že vaše společnost bude vždy dostupná komukoli zvenčí. I když vy budete na dovolené nebo na jednání, vaše společnost nebude němá. Naši operátoři hovor přijmou, vyřídí a v případě potřeby vás budou informovat. V urgentních případech hovor přepojí na vás, nebo na jinou osobu dle domluvy.


Budete se moci soustředit na to, co je skutečně důležité

Jako podnikatel se nemusíte proměnit v chodící call centrum. Víme, že váš čas je drahý a že pro váš úspěch je důležité, abyste měli volné ruce k budování společnosti, získávání zakázek a jejich zpracování. Proto nabízíme správu telefonních hovorů, abychom odfiltrovali hovory, k jejichž vyřízení vás není potřeba.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno

Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

09.11.2018
Obchodní firma

Pojem obchodní firmy je upraven v občanském zákoníku. Podle něho je obchodní firmou jméno, pod…

Celý článek

06.11.2018
Aktuální novela zákona o obchodních korporacích přináší několik zajímavých novinek

Jednodušší splacení vkladu do základního kapitálu Při zakládání společnosti s ručením o mezeným…

Celý článek

29.10.2018
Firmu dnes založíte klidně přes mobil a druhý den podnikáte

Lze dnes skutečně založit firmu expres a s minimem nákladů? Nebo dokonce online? Politici změny…

Celý článek

06.08.2018
Co je to odštěpný závod?

Pojem odštěpný závod zavádí zákon o obchodních korporacích. Toto označení se používá pro pobočku …

Celý článek

Zavoláme vám

Máte zájem o naše služby nebo jen dotaz? Zadejte své číslo a my Vás kontaktujeme.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Další informace