Správa datové schránky

Nechte správu datové schránky na nás!

Profesionální správu datové schránky využijete, ať už u nás mátevirtuální kancelář a virtuální sídlo své společnosti, nebo i když tyto služby nevyužíváte. Prvořadým důvodem bude, že nechcete ztrácet čas starostí o svou datovou schránku, což je taková nezbytná administrativa. Chápeme však, že s největší pravděpodobností chcete, aby vše bylo v pořádku a žádná zpráva od úřadů, která vám do datové schránky bude doručena, vám neunikla. Proto se na nás neváhejte obrátit.


Co to je datová schránka?

Datová schránka je nástroj určený pro komunikaci s úřady a jinými subjekty veřejné správy. Můžete skrze ní odesílat podání ve formě datových zpráv. A když datovou schránku máte zřízenou, nebudou úřady a další subjekty zase posílat písemnosti poštou, ale pošlou svá sdělení přímo do vaší datové schránky, elektronicky. Doručování je tak bezpečnější v tom smyslu, že nehrozí ztráta zásilky nebo dokonce její nedoručení z důvodu chyby či nespolehlivosti fyzické osoby – doručovatele nebo kurýra. Na druhou stranu se zde uplatní určitá pravidla pro doručování do datové schránky, která mohou být v určitých případech tak trochu takticky nevýhodná (například když potřebujete zásilku převzít co nejpozději. Když se totiž do své datové schránky přihlásíte, má to určité procesní důsledky z hlediska doručování a následných lhůt a jejich běhu). Po určité době je však jakákoli zpráva samozřejmě považována za přijatou i bez toho, že by se někdo do datové schránky přihlásil a se zprávou se seznámil. Toto je nutné, protože jinak by úřady mnohdy nemohly efektivně doručovat své zprávy. Z hlediska zájmu na fungování správních procesů je proto datová schránka občas možná trochu dvousečnou zbraní. To je samozřejmě nadsázka. Ovšem platí, že mít datovou schránku a přitom ji pravidelně nekontrolovat, to není dobrý nápad.


Nechte správu datové schránky na nás!

Chtěli byste tedy mít svou datovou schránku, ale bez výše nastíněných starostí? Samozřejmě to možné je! O správu vaší datové schránky se totiž umíme dobře postarat. Stejně jako vaší společnosti zajistíme virtuální sídlo, obsluhu telefonních hovorů a přebírání listovních zásilek, postaráme se i o kontakt skrze datovou schránku. Nenastanou tak prodlevy s odpovídáním na zprávy od veřejné správy a vy zároveň budete o všem informováni. Rádi pro vás zajistíme kompletní a profesionální servis. Pravidelně budeme Vaši datovou schránku kontrolovat a zprávy pro vás vyzvedávat. Na naše služby je spoleh – dáváme si záležet na tom, abyste si s těmito ryze provozními aktivitami nemuseli dělat hlavu.

A pokud se o svou schránku staráte, nebo na to třeba máte své lidi, jsme vám k dispozici i v případě, že potřebujete jet na delší dobu do zahraničí nebo třeba na dovolenou. O vaši datovou schránku se totiž budeme klidně starat i jen dočasně, během nepřítomnosti vaší nebo vašeho zaměstnance, který se o ni obvykle stará. Pravidelně ji zkontrolujeme, a pokud se v ní objeví něco zásadního, budeme vás neprodleně informovat. Budete tak moci být v klidu, protože o všem, co by bylo zásadní, se od nás dozvíte včas.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno

Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

09.11.2018
Obchodní firma

Pojem obchodní firmy je upraven v občanském zákoníku. Podle něho je obchodní firmou jméno, pod…

Celý článek

06.11.2018
Aktuální novela zákona o obchodních korporacích přináší několik zajímavých novinek

Jednodušší splacení vkladu do základního kapitálu Při zakládání společnosti s ručením o mezeným…

Celý článek

29.10.2018
Firmu dnes založíte klidně přes mobil a druhý den podnikáte

Lze dnes skutečně založit firmu expres a s minimem nákladů? Nebo dokonce online? Politici změny…

Celý článek

06.08.2018
Co je to odštěpný závod?

Pojem odštěpný závod zavádí zákon o obchodních korporacích. Toto označení se používá pro pobočku …

Celý článek

Zavoláme vám

Máte zájem o naše služby nebo jen dotaz? Zadejte své číslo a my Vás kontaktujeme.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Další informace