Založení společnosti v zahraničí

Podnikejte v zahraničí a objevte nové zákazníky

Proč bych měl uvažovat
o založení zahraniční společnosti?

Kde si s námi můžete založit společnost

Jak se zakládá společnost v zahraničí u nás?

Setkejte se s námi v naší kanceláři v Praze a promluvme si o tom, jaké potřeby má Vaše společnost. Společně navrhneme Vám navrhneme řešení přímo na míru.

Pokud si chcete založit společnost v zahraničí, berte na zřetel zejména nahlašovací povinnosti a daňové zákony.


A nyní již jen vyplnit formulář a máte vyřízeno


Offshore obchodní společnosti

Offshore společnost je obchodní společnost, která funguje ve státu s velmi výhodným daňovým systémem, a případně s dalšími výhodnými podmínkami pro podnikání. Založit si obchodní společnost v zahraničí a využít tak výhod, které systém dané země nabízí, se obvykle považuje za legální a legitimní postup. Podnikatelé obvykle zahraniční společnosti využívají k tomu, aby posílily zabezpečení vlastního majetku. A také je to cesta, jak své aktivity a majetek minimálně do určité míry anonymizovat. S offshore společností si jejich vlastníci obvykle snaží zajistit maximální soukromí, někdy však také zakrýt své aktivity.

Pro daňové rezidenty v Evropské unii však optimalizace daní za pomoci offshorových společností výhodná není a proto takový postup nedoporučujeme.


Daňový ráj… kde to vlastně je?

Určitě jste slyšeli pojem „offshorový ráj“ nebo možná spíše „daňový ráj“. Víte ale, jaké země můžeme za daňové ráje považovat? Možná vás překvapí, že tak můžeme nazvat i některé státy USA, Spojené království, Nizozemsko (kvalita jeho právního řádu a výhodnost jeho daňového systému jsou těmi hlavními důvody, proč má Nizozemsko tak vysoké HDP), Malta anebo třeba Kypr. Tyto státy jsou příznivé, pokud jde o daně odváděné z podnikatelské činnosti. A proto se mnoho společností snaží platit daně právě v těchto státech.


Jak to chodí se zakládáním a obchodováním s offshore obchodními společnostmi

Založit si společnost v daňovém ráji je velmi jednoduché, když víte, na koho se obrátit. My s tím máme zkušenosti, takže vám vše zařídíme diskrétně a bezpečně. Zakládání společností v daňových rájích i jejich nákup či prodej, vše máme dobře zmapováno. Ještě než dojde k samotnému založení offshore obchodní společnosti, obvykle bude třeba celou vaši situaci promyslet. Stát totiž musíme vybrat podle toho, jaké jsou vaše aktivity, požadavky a cíle. Neexistuje řešení, které by bylo ideální pro všechny za všech podmínek. Budeme k vám přistupovat individuálně a pečlivě s vámi probereme možnosti, abychom našli to nejlepší řešení vaší situace. Zohledníme specifické požadavky a vyjdeme z našich zkušeností. Na základě informací a podkladů, které nám dodáte, vám následně doporučíme jak postupovat.

Může se také stát, že pro vás offshorová společnost nebude vhodná, protože vzhledem k vaší situaci nebude možné realizovat výhody, které daňové ráje poskytují. Zákony a mezinárodní smlouvy nejsou nutně nastaveny ve prospěch každého jednotlivce. Je ale velmi pravděpodobné, že přeci jen nějakou příležitost nalezneme.


Nejdřív výběr vhodné země, až potom společnost samotná

Každý daňový ráj je trochu jiný, a samozřejmě je velmi důležité mít přehled o aktuálním vývoji právních předpisů v té které zemi. A roli hrají i mezinárodní smlouvy, takže to může být komplikovanější. My však máme jasno a dovedeme poradit, kam nejlépe společnost umístit. Společnost potom založíme, nebo vám můžeme zajistit nákup již založené, předpřipravené ready made obchodní společnosti, která zároveň bude offshorovou společností. Společnosti, které zajišťujeme, nemají za sebou žádnou skutečnou podnikatelskou činnost ani převody vlastnictví. Nemusíte se tak bát, že by později vyšel najevo nějaký problém nebo komplikace z minulosti. Založení takové offshorové obchodní společnosti většinou stihneme do měsíce, u některých zemí už do 14 dní. Na naše zkušenosti a odborníky se můžete spolehnout. Zajistíme pro vás bezproblémové řešení, díky kterému získáte všechny výhody, jaké jurisdikce daňového ráje nabízí. Ohledně nezbytných dokladů a dalších dokumentů vás samozřejmě budeme informovat.


Co všechno pro vás zařídíme

Pokud si s námi budete zakládat offshorovou společnost, pomůžeme vám se všemi kroky. Připravíme a zkompletujeme všechny nutné dokumenty, bez kterých společnost nelze založit. Provedeme ověření podpisů a zakladatelských dokumentů, stejně jako výpisů z rejstříků. Prostě vše, co je potřeba a bez čeho se neobejdete. Vaši společnost také přihlásíme k daním, aby ani v této oblasti nenastaly komplikace. V daňovém ráji, který byl vybrán jako vhodný pro řešení vaší situace, vám zajistíme zástupce, který bude moci za společnost v případě potřeby jednat tak, aby vše dobře fungovalo. Dále vám doporučíme bankovní spojení pro snadný platební styk. A protože jde o zahraniční aktivity, zajistíme překladatele a tlumočníka, kteří v případě potřeby budou k dispozici.

Za offshorovou společnost se nejčastěji platí roční poplatek, který zahrnuje základní správu této společnosti (to znamená sestavování daňových přiznání, povinných dokumentů apod.). V případě zájmu však můžeme poskytnout i rozšířenou správu, popř. jednání za vaši offshorovou obchodní společnost. Také vám můžeme zajistit podrobnější poradenství v oblasti daní, fakturace atd. Vše záleží na vašich potřebách, možností pro spolupráci je zcela jistě mnoho – můžeme vám pomoci zajistit plný právní servis pro danou zemi, případně i jednání společnosti tak, abyste za ni nemuseli jednat vy sami. Svou offshorovou společnost také můžete přeprodat dál nebo do ní přizvat další společníky. Jakékoli změny budete v souvislosti se svou offshorovou společností potřebovat, ve všem se na nás můžete spolehnout. Od změny názvu, úpravy počtu společníků, až po uzavírání smluv.


Prodej zahraničních ready-made společností

Pokud společnost nechcete společnost zakládat, ale pořídit si už hotovou ready made společnost, ozvěte se nám. Předpřipravená společnost je řešení, jak začít podnikat v zahraničí snadno a s minimální časovou prodlevou! Ušetříte i mnoho starostí a času, který byste jinak strávili zjišťováním informací.

Abyste mohli působit na zahraničních trzích, poskytneme vám podporu při založení obchodních společností na klíč na Slovensku, ve Velké Británii, ve Spojených státech amerických, na Kypru a na Seychelách.

Pořiďte si svou ready made společnost s ručením omezeným, ready made akciovou společnost nebo jejich místní obdobu. Konkrétní forma totiž samozřejmě závisí na lokálním právním řádu. Všechny formy společností založíme přesně podle vašich požadavků. Naši odborníci vám poskytnou doporučení a rady v závislosti na vašich specifických potřebách. Případně spolu probereme také možnosti doplňkových služeb, jako jsou virtuální sídlo společnosti nebo služba přebírání poštovních zásilek a jejich přeposílání či skenování.

V rámci servisu týkajícího se zahraničních společností vám také můžeme poskytnout kontakt na ověřené účetní a právní kanceláře, které vám pomohou vše ohledně vašeho podnikání vyřídit v souladu s právním řádem dané země. Zpracování a vedení účetnictví vaší zahraniční společnosti tak nebude žádný problém.

S využitím našich služeb týkajících se zahraničních společností se vám dostane maximálního servisu. Administrativě spojené s těmito náročnými zahraničními úkony rozumíme a víme, co a jak zařídit a připravit. S našimi službami se budete moci plně věnovat svému podnikání. Nebudete mít žádné starosti, naopak získáte jistotu, že vše bude probíhat tak, jak má.


Nenašli jste, co jste potřebovali? Napište nám

Čísla, která se mění správným směrem

620 Založených a prodaných společností
1845 Poskytnutých sídel společnosti
5 Let naší historie

Magazín

09.11.2018
Obchodní firma

Pojem obchodní firmy je upraven v občanském zákoníku. Podle něho je obchodní firmou jméno, pod…

Celý článek

06.11.2018
Aktuální novela zákona o obchodních korporacích přináší několik zajímavých novinek

Jednodušší splacení vkladu do základního kapitálu Při zakládání společnosti s ručením o mezeným…

Celý článek

29.10.2018
Firmu dnes založíte klidně přes mobil a druhý den podnikáte

Lze dnes skutečně založit firmu expres a s minimem nákladů? Nebo dokonce online? Politici změny…

Celý článek

06.08.2018
Co je to odštěpný závod?

Pojem odštěpný závod zavádí zákon o obchodních korporacích. Toto označení se používá pro pobočku …

Celý článek

Zavoláme vám

Máte zájem o naše služby nebo jen dotaz? Zadejte své číslo a my Vás kontaktujeme.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Další informace