Ať už podnikáte z Čech nebo z Moravy, vlastnit virtuální kancelář v Brně nese řadu výhod.
Sídlo firmy v Brně je reprezentativní a navíc Vám šetří čas i peníze! Proč platit pronájem kanceláře, když ji vlastně nepotřebujete?
Výhody kanceláře Brno
S naším virtuálním sídlem v Brně získáte:
souhlas vlastníka nemovitosti o sídle právnické osoby,
bezplatné využívání kancelářských prostor pro jednání v případě potřeby,
A to není vše, co Vám virtuální sídlo přinese! Mezi další benefity patří:
práce z domova (klidně i několik set kilometrů vzdáleného), přičemž sídlit budete v centru velkoměsta,
ušetříte peníze za pronájem drahých kancelářských prostor, které stejně nevyužijete,
výrazně nižší pravděpodobnost kontrol z finančního úřadu.
Virtuální sídlo firmy
Virtuální sídlo je adresa, na které Vaše firma oficiálně sídlí a je také uvedena v obchodním rejstříku, ve skutečnosti na ní ale nemá provozovnu a na této adrese se fyzicky nevyskytujete. Virtuální adresa Vám slouží jako prostředník při komunikaci s úřady a klienty – a tak můžete svou firmu řídit a vést přímo z Vašeho obýváku.
Potřebujete nové sídlo pro svou firmu a vybrali jste si z naší nabídky? Vyřídíme za Vás i změnu v obchodním rejstříku. Zakládáte novou společnost a chybí Vám adresa sídla? Ozvěte se, vše rychle vyřešíme a obratem zašleme souhlas s umístěním sídla.
V případě, že sháníte virtuální sídlo jako živnostník, více informací o této možnosti najdete na stránce virtuálních kanceláří pro OSVČ.
Začínáte podnikat na živnost a nevíte si rady, jak platit daně? V Česku existuje více metod – daňová evidence, účetnictví nebo paušály OSVČ. Máme pro Vás kompletní přehled, díky kterému si vyberete tu nejvýhodnější…
Poté, co vyplníte a odešlete daňové formuláře, zbývá ještě zaplatit. Ale jaké údaje použít při placení daní? Vysvětlíme Vám pravidla, díky kterým Vaše platby daně dorazí, kam mají.
Bankovní účet pro platbu daně
…
Jako podnikatel každoročně podáváte daňové přiznání, kde si spočítáte, kolik peněz máte státu odvést na dani z příjmů. Poradíme Vám, jak správně určit daňový základ i samotnou daň.
Návod krok za krokem:
…
Podáváte si sami daňové přiznání fyzických osob? Při správném uplatnění slev a odpočtů můžete výrazně ušetřit na dani z příjmů. Vysvětlíme Vám, jaký je rozdíl mezi slevami a odpočty, jak je můžete uplatnit a co je…
Rok 2025 přinesl nová pravidla zdanění kryptoměn a zavedl hodnotový a časový test pro jejich daňové osvobození. Pohlídejte si, že správně evidujete své příjmy z transakcí s kryptoměnami, jako jsou držba, směna nebo…
V České republice je registrováno přes 500 000 právnických osob, 20 % z nich však reálně nepodniká. Počet „spících společností“ sice v posledních letech poklesl, ale jejich majitelé by se měli mít na pozoru. Jak je to…
Některá pochybení se v daňových přiznáních (DAP) opakují, přestože na ně finanční správa upozorňuje. Zjistěte, která to jsou – zvýšíte tak svou šanci, že odevzdáte daňový formulář správně hned napoprvé. Navíc jsme…
Každý rok na jaře čeká (nejen) podnikatele nemilá povinnost – podání formuláře přiznání k dani. Prozradíme Vám, co vše potřebujete k daňovému přiznání, jak vyplnit daňový formulář a splnit svou daňovou povinnost.
…
Daňové přiznání k dani z příjmu fyzických osob (DPFO) ročně podávají miliony Čechů. Řada z nich ale neví, jak a kdy ho správně odevzdat. Proto jsme pro Vás shrnuli nejzásadnější pravidla, jak postupovat.
Přečtěte…